Nepraleisk! Naujas video!
2020 m. sausio 28 d.

Teksto autorius: Evelina

Nors garažas, pagal paskirtį, turėtų būti erdvė, kurioje laikome automobilius ar kitas transporto priemones, papildoma jo paskirtis visada yra sandėlis. Ar didesnis, ar mažesnis, bet vis tiek sandėlis, kuris yra turbūt pati nemėgstamiausia moterų vieta, nes ten nuolat didelė netvarka, o vyras visada nieko neranda :)

Surinkau įdomių idėjų, kaip maksimaliai išnaudoti garažo erdvę įvairiems įrankiams, mažai naudojamiems daiktams, elektros prietaisams ir bet kam, ką laikysite šioje erdvėje. Visas idėjas vienijanti ir esminė tvarkingo garažo taisyklė - KIEKVIENAS DAIKTAS TURI TURĖTI SAVO VIETĄ bei išnaudokite visas sienas, lubas ir net garažo vartus!

Apačioje esanti nuotrauka - iš garažo Lietuvoje, kurį apstatė IKEA dizaineris. Gal kils kažkokių minčių!

ikea.lt

Paskirkite laidams atskirą stalčių/dėžę ar pasidarykite tokią kabinimo vietą, kaip nuotraukoje, jeigu juos naudojate labai dažnai.

kregjig.ning.com

Ką daryti su ilgais įrankiais? Galima susimeistrauti specialią lentyną ir juos sudėti į specialiai paskirtas vietas. Tai užims daugiau pločio, bet mažiau gylio nei laikyti juos atrėmus į sieną ir kaskart užkliūti už kokio nors grėblio.

etsy.com

doityourzelf.com

Meistraujančio vyro garaže atsiranda nesusikaičiuojamas kiekis smulkių įrankių. Kad jie nesimėtytų bet kur ir bet kaip, galima susimeistrauti net atstuktuvams ir plaktukams skirtą atskirą lentyną.

pinterest.com

Netgi palapinės ar sporto inventoriaus krepšiai gali turėti savo vietą!

pinterest.com

Didesniems daiktams, pvz. žoliapjovėms puikiai pasitarnauja prie sienos pritvirtintas faneros lakštas ir atskirai kiekvienam daiktui padaryta laikymo vieta. Taip sutaupote vietą ant žemės, grindys yra laisvos, jas paprasta valyti.

pinterest.com

Idėja, kaip laikyti įvairius lakus, purškiklius ir kitus flakonus.

etsy.com

Ideali kopėčių vieta - siena.

justagirlandherblog.com

Kadangi automobilis stovi daugmaž per vidurį patalpos, visi šonai lieka laisvi. Priklausomai nuo jūsų garažo dydžio, galbūt platesnėms lentynoms išnaudoti galėsite tik kelias sienas, o gal ir visas keturias! Žinoma, paliekant pakankamai vietos praėjimui, automobilio durelių atidarymui, vežimėlio pravežimui, pirkinių nešimui ir pan.

Nebūtina pirkti naujų ir visų vienodų dėžių - tai daugiau estetikos mylėtojų reikalas, bet kai kiekviena kategorijų įrankių ir daiktų turi savo dėžę, labai paprasta greit surasti ir padėti viską į vietas!

abowlfulloflemons.net

modernbuilds.com

Jeigu jūs pats ar jūsų vyras dažnai kažką konstruoja ar taiso, turbūt svajoja apie tam paskirtą vietą. Kur ji dažniausiai būna? Taip, garaže! Nepatingėkite pasigaminti specialiai įrankiams ir kitiems daiktams laikyti skirtas spinteles, lentynas ir stalus. Išnaudokite lubų aukštį ir kiekvieną sienos centimetrą. Primenu dar kartą - viskas turi turėti savo vietą.

shanty-2-chic.com

Jeigu neturite vietos atskiram stalviršiui /stalui, galbūt išeitis būtų atlenkiamas stalas?

decoredo.com

 Nepamirškite lubų ir net garažo vartų! Kokių gerų idėjų yra sugalvota šioms vietoms. Pavyzdžiui, specialios lentynos, kurios montuojamos virš garažo vartų ar palei lubas. Čia galima laikyti retai naudojamus daiktus, kurių yra tikrai pas kiekvieną.

garagestoragend.com

thehomemag.com

 Šioje schemoje puikiai pavaizduotas pačių garažo vartų panaudojimas. Vyras meškerioja? Gal galima meškeres pritvirtinti prie garažo vartų?

Nepamirškite skirti vietos higienos reikmenims. Tokią dėžutę galima primontuoti prie praustuvo, jeigu tokį turite garaže.

pinterest.it

 Tikiuosi šis straipsnis davė minčių ir įkvėpimo susiplanuoti garažą taip, kad jame būtų malonu dirbti ir patogu pasidėti bei susirasti daiktus. Tebūnie tvarka!

1
Komentarai

Jonas

Labai geras straipsnis, aciu labai!

(1) · (0) · Atsakyti · 2022 m. gruodžio 29 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.