Susiję tag'ai
#E-interjeras
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. lapkričio 21 d.

Teksto autorius: Evelina

Ir atėjo ta diena, kai mano "kūdikis" paaugo ir švenčia savo pirmą (5 metukų) jubiliejų. Ar džiaugiuosi? Ir taip, ir ne. Kodėl man tai neatrodo labai reikšmingas ir džiaugsmingas įvykis? Nes nuolat kirba graužatis, kad padariau per mažai, kad viskas vyksta per lėtai, kad nesukūriau nieko ypatingai naujo. Žinau. Logiškai pagalvojus padariau ne tiek ir mažai, bet viskas priklauso nuo to, su kuo lyginsi, ar ne? Na, galbūt verta paminėti, jog pradėjau filmuoti Youtube video, kas, tikiu, mane šiokiu tokiu laipteliu į viršų pakėlė :)

Kita vertus, esu labai laiminga ir savimi be galo didžiuojuosi. Nežinau, iš kur pas mane tiek kantrybės ir užsispyrimo, bet penkis metus diena iš dienos, savaitė iš savaitės nuolat rašyti, domėtis, šviesti, šviestis pačiai ir dar dirbti interjero dizainerės darbą full time yra didelis uždavinys. Ne kartą manęs klausė - kaip tu viską spėji? Iš kur pas tave tiek minčių? Turbūt geriausias ir tiksliausias atsakymas būtų: myliu savo darbą, savo sritį ir socialinius tinklus. Turbūt dėl to man tai neatrodo nei labai sudėtinga, nei pernelyg vargina ir tiek penki metai tiesiog praskriejo šviesos greičiu.

 

Per tą laikotarpį susidėliojo mano įpročiai, įrašų skelbimų dažnumas. Radau sau tinkamiausią darbo pobūdį, išsigryninau savo teikiamas paslaugas ir įsitvirtinau interjero projektuose internetu. Per tą laikotarpį aš išėjau iš samdomo darbo, kurį nuolat derinau su darbu sau ir pradėjau dirbti TIK sau. Per tą laikotarpį 9 mėnesius dirbau vien tik namuose, o vėliau išsinuomavau ofisą. Ieškojau ir tebeieškau tinkamo balanso tarp darbo ir poilsio, bandau optimizuoti darbus, tobulinti darbų ir straipsnių kokybę, atrasti geriausią laiką dirbti. Oi vaikyti, kiek dar vietos tobulėjimui ir ieškojimams! Bet mane tai žavi ir įkvepia :)

Kadangi, kaip minėjau pradžioje, viskas vyksta labai lėtai, nebenoriu nieko žadėti. Kai ką savo prenumeratoriams praėjusiais metais buvau pažadėjusi, bet pažado neištesėjau, todėl dabar esu be galo atsargi. Yra planų. Bet apie juos garsiai prabilsiu tik tada, kai bus aišku, kad tai išvys dienos šviesą. Ne, tai nebus knyga, bet who knows - nesakau griežto ne, bet kolkas ji nėra artimiausias planas. Dar yra krūva smulkesnių planų planelių, bet kai tinklaraštis nėra pagrindinis mano darbas, sunku tiksliai planuoti.

Nerašysiu statistikos. Manau logiška, kad viskas augo. Augo lankytojų skaičius, augo klientų skaičius, augo ir patirtis. Aš sau tik palinkėsiu, kad viskas augtų toliau ir kad kuo daugiau žmonių gautų naudos tame, ką rašau ir ką darau. Neapleiskite manęs tie, kurie skaitote :) Žinau, kad interjero sritis yra labai specifinė ir retas taip smarkiai ja domisi, kaip aš pati. Nepatingėkite parašyti, pakomentuoti, paspausti "like", jeigu patinka. Man būtų be galo malonu, jeigu žinočiau, kad rašau ne tik sau.

Taip pat norėčiau atskirai padėkoti savo vyrui. Be jo šios svetainės visai nebūtų. Aš rimtai. Džiaugiuosi, kad prie E-interjeras.lt dirbi būtent TU ir ačiū, kad aukoji savo laiką vardan to, kad svetainė apskritai veiktų :)

 

Ačiū dar kartą, kurie skaitote. Jaučiau norą artimiau su jumis susipažinti, todėl padariau video. Trumpi, konkretūs faktai apie mane, kurie leis nors truputį įsivaizduoti, kas jums diena iš dienos rašo ir dėl jūsų stengiasi :) 

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.