Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2024 m. birželio 4 d.

Teksto autorius: Evelina

Smagu, kad jau artėjame prie paskutinio etapo luboms ir matosi šviesa tunelio gale:) Visus čia surašytus darbus atlikome patys, o jeigu įdomu paskaityti/pažiūrėti, kaip šiltinome stogą (irgi patys), užeikite į šį straipsnį.

Vietoje plėvelės, kuri įprastai montuojama garo izoliacijos sluoksniui, mes montavome 50 mm storio Finnfoam FF-PIR plokštes, kurios tarnauja ir kaip papildomas apšiltinimo sluoksnis. Taip turime tvirtesnį garo izoliacijos sluoksnį, kuris nebijo mechaninių sužeidimų. Taip pat jį galima kokybiškai užsandarinti nebijant, kad laikui bėgant atsiklijuos sujungimai ir dings sandarumas (drėgmė pradės eiti į vatą).

PIR plokštes tvirtinome su metalinėmis lėkštutėmis ir 5,0x80 mm medsraigčiais būtent ten, kur eina dvitėjinės sijos. Labai svarbu sumontavus vieną plokštę, atsižymėti, kur eina sija, nes tose vietose bus sukamas medinis tašas. Juk nenorėtumėte, kad būtų prigręžiota į vatą, kurioje niekas nesilaikys?

PIR plokštės susimauna viena į kitą, o į siūles tarp jų pripūtėme Fome Flex 7doors&Windows putų. Nupjovus putų perteklių, papildomai sujungimus ir visas metalines lėkštutes apklijavome Tegra State Zoom armuota aliuminio juosta

Toliau prie PIR plokščių montavome 45x45mm medinius tašus. Prieš gręžiant tašą, ant jo, tose vietose, kur bus sukami medsraigčiai, paklijavome SIGA dvipusę vinių sandarinimo juostą (Nageldicht-Band), kad sukant kiauriai būtų sandaru. Pačius tašus prisukome su 6,0x140 medsraigčiais. Tašus tarpusavyje sutvirtinome metalinėmis plokštelėmis.

Buvo truputį baimės gręžti ten, kur eina laidai, kad į juos nepataikyti, tai ten naudodavome trumpesnius medsraigčius. Patarimas jums - nevedžioti laidų tarp sijų apačioje arba vesti aukščiau, bet tada nepatogu sudėti vatą.

Šis darbas nesudėtingas, bet reikia dviejų žmonių, kad prigręžti 6m ilgio tašą. Prie šių tašų montuosis gipso kartono profiliai pakabinamoms luboms ir tvirtinsis apšvietimo laidai, rekuperacijos vamzdžiai ir visa kita, kas eis virš lubų.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.