Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. kovo 25 d.

Teksto autorius: Evelina

Velykiniai margučiai šiais metais man buvo išbrauktas reikalas iš darbų sąrašo, bet kai pradėjau rinkti medžiagą šiam straipsniui, persigalvojau :)

Jau žinau, kaip šiais metais marginsiu kiaušinius, nes jau kelis metus marginu vašku ir dažais. Jei tik nepatingėsiu dar kai ko įsigyti, tai turėsiu super duper margučius! Laiko dar tikrai yra, todėl siūlau jums šūsnį nuostabių idėjų, kurios jūsų margučius pavers pačiais stilingiausiais tarp visų giminių!

1 idėja - kiaušiniai su užrašais

Margučiais jų nepavadinčiau - ne tokie jie ir margi, bet tikrai be galo rafinuoti ir stilingi.

Jums reikės: popieriaus tatuiruotėms, žirklių, kietai virtų kiaušinių, mažo dubens, vandens, popierinių rankšluosčių.

Eiga: reiktų atsispausdinti kažkokį užrašą atvirkščia puse (paspaudus ant nuorodos rasite ir įkeltą šio užrašo "template") ant popieriaus, skirto tatuiruotėms. Užklijuoti ant kiaušinio tą popieriaus gabaliuką, nuimant skaidrų plastiko sluoksnį (turėtų būti ant to popieriaus) ir su drėgnu skudurėliu atsargiai jį "užtapšnoti" ant kiaušinio. Nuimti popieriaus pagrindą ir ant kiaušinio turėtų likti tik užrašas.

ohhappyday.comkiaušiniai su užrašais

ohhappyday.comraštuoti margučiai

2 idėja - kiaušiniai su šypsenėlėmis

Na, turbūt labiau šiuolaikiškų kiaušinių neįmanoma padaryti - jie visiškai prisitaikę prie dabartinių bendravimo madų!

Rašoma, jog reikės arba tikrų virtų kiaušinių (kurių po to nerekomenduoja valgyti), arba tuščių/prapūstų kiaušinių arba popierinių specialių. Taip pat galite pirkti specialius markerius aliejiniu pagrindu ir dažus (nuorodoje sužymėta, kas iš kur pirkta), arba paprastuoju būdu bandyti dažyti su teptuku. Na, manau paekspermentuoti reiktų su ne vienu kiaušiniu. Viskas toliau labai paprasta - nudažote geltonai, leidžiate išdžiūti ir paišote įvairias šypsenėles.

studiodiy.comvelykinių kiaušinių marginimas

studiodiy.commargučiai su šypsenėlėmis

3 idėja - kiaušiniai su žmonių atvaizdais

Man jie atrodo gal kiek baugokai, nes labai neįprasta matyti žmones ant kiaušinių :)

Šiam projektui reikės: virtų kiaušinių, rašalinio spausdintuvo, nosinaičių (tų, kur nosį valotės), lipnios juostos, teptuko ir specialių dekupažo klijų.

Eiga: ant paprasto popieriaus reiktų lipnia juosta pritvirtinti nosinę, nepaliekant jokių tarpelių. Jei viską kruopščiai užklijavote, atspausdinus nuotraukas, viskas turėtų atrodyti gerai. Tuomet reiktų iškirpti tuos veidus (nebūtinai labai tiksliai) ir palikti tik vieną sluoksnį nosinaitės (jeigu jų yra daugiau) ir su teptuku ant viršaus (ant nuotraukos, kuri yra ant kiaušinio) uždažyti klijais. Jei yra raukšlelių, reiktų jas švelniai išlyginti pirštais ar teptuku ir tepti dar vieną sluoksnį klijų. Leiskite išdžiūti klijams ir viskas - nuotrauka bus susiliejusi su pačiu kiaušiniu!

atelierchristine.comvelykinių kiaušinių idėjos

asubtlerevelry.comkiaušiniai dekupažas

4 idėja - nagų laku dažyti kiaušiniai

Va šitas būdas man patinka - be galo paprasta, bet laaaabai gražu! Tiesiog į dubenėlį vandens supilate visokių spalvų nagų lako, įmerkiate kiaušinį, kad jis būtų visas apsemtas ir išdžiovinate jį. Neabejoju, jog visi bus sužavėti jūsų "meniniais" gabumais :)

littleinspiration.comvelykiniai kiaušiniai

productreviewmom.comkiaušinių dažymas nagų laku

5 idėja - šilkiniu kaklaraiščiu marginti kiaušiniai

Šis būdas populiarus Lietuvoje ir aš pati norėjau jį išbandyti preitais metais, bet neradau šilkinių kaklaraiščių, nes per vėlai pradėjau jų ieškoti. Sako, šiaip visad būna, bet prieš Velykas išperka. Tada sau pasakiau, jog ieškosiu jų jau anksčiau, deja, tik pasakiau, bet nepadariau :)

Šiam grožiui padaryti reikės: 100proc. (ir nemažiau) šilko (dažniausiai naudoja kaklaraiščius), žalių/nevirtų kiaušinių, baltos medvilninės medžiagos, žirklių, indo, virvelės ar siūlo, acto ir aliejaus bei popierinių rankšluosčių.

Eiga: išsikirpkite skiautes iš šilko bei skiautes iš medvilnės. Suvyniokite nevirtus kiaušinius į šilko skiautes, užriškite iš abiejų galų, įvyniokite į baltą medžiagą (irgi apriškite pvz. gumelėmis). Tuomet reiktų apie 40min. virti kiaušinius vandenyje su keliais šaukštais (kiekį rašo įvairiai) acto, išėmus leisti atvėsti ir tik tada viską atrišti. Galiausiai, ištepkite kiaušinius aliejumi su popieriniu rankšluosčiu.

Gal kažkur reiktų kažką kitaip daryti, bet medžiagos internete lietuviškai pilna. Tik skaitykite ir darykite!

youwantmetobuythat.wordpress.commargučiai su šilku

youwantmetobuythat.wordpress.comkiaušinių marginimas

youwantmetobuythat.wordpress.comkiaušinių marginimas šilku

6 idėja - taškuoti margučiai paprastuoju būdu

Mane labai vilioja šis marginimo būdas. Tereikia užklijuoti apvalius lipdukus, pamerkti kiaušinį į dažus ir nuimti lipdukus!

margi kiaušiniai

larecetadelafelicidad.commarginti kiaušiniai

7 idėja - konfeti margučiai

Kiaušiniai atrodo labai šventiškai ir žaismingai.

Reikės: arba išvirtų, arba tuščiavidurių kiaušinių, dažų, teptukų, kažko, kur būtų galima džiovinti kiaušinius, dekupažinių klijų, konfeti.

Eiga: Pirmiausia, reikia nudažyti kiaušinius ir leisti jiems išdžiūti. Tą vietą, kurią norėtumėte marginti konfeti blizgučiais, padengti dekupažo klijais, staigiai pamerkti į konfeti ir leisti išdžiūti. VISKAS!

studiodiy.comkiaušiniai su konfeti

8 idėja - kiaušiniai, marginti dekoratyvine lipnia juosta

Čia viskas paprasčiau, nei gali atrodyti - tik kantrybės reikia turėti. Kerpate dekoratyvines juosteles pageidaujamais dydžiais ir formomis ir lipinate ant kiaušinio (virto). Kruopštumo čia tikrai prireiks.

lovelyindeed.comvelykų DIY

Čia dar papildomai marginta blizgančiu popieriumi ir dekoratyvinėmis juostelėmis

missrenaissance.commargučių idėjos

9 idėja - kiaušinis - zuikis

Pagal parodytą pavyzdį išsikerpate zuikio galvą, nupiešiate jam veidą, įstatote į kiaušinių laikiklį ir pridedate smagią uodegytę iš ko tik norite!

blovedblog.comidėjos velykoms

10 idėja - Velykoms tinkanti kompozicija ant stalo su tuščiu kiaušinio lukštu

happyunicorns.comDIY velykoms

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.