Susiję tag'ai
#Spalvos#Durys
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2022 m. gruodžio 1 d.

Teksto autorius: Evelina

Kalbant apie vidaus ir lauko durų spalvos pasirinkimą, 99% žmonių renkasi neutralias spalvas, o spalvinius akcentus įneša į kitas detales. Šiuo straipsniu norėčiau pasiūlyti pagalvoti ir apie tokį variantą - durys kaip akcentas arba tiesiog papildanti interjerą spalvinga dalis.

plainenglishdesign.co.uk

Su baltos, pilkos ar medžio spalvos durimis praktiškai niekada neprašausite ir daugumos noras renkantis duris būna ne jas išskirti, o sulieti ar atkartoti interjere esančią spalvą. Pasirinkus spalvingas duris, į jas akimirksniu nukryps akys, bet ei, juk galite gyventi, kaip norite! O jei pasirinksite spalvotas lauko duris, tikrai neatsiginsite komentarų iš kiekvieno svečio ir prašalaičio :) Lietuvoje neteko matyti ne medžio/antracito/baltų/stiklinių lauko durų, tiesą pasakius, net nežinau, ar yra tokia galimybė.

hannahandco.com.au

kada.com.au

bestpracticearchitecture.com

Mano subjektyvia nuomone, spalvingos durys labiau tiktų asmenims, kurie iš esmės mėgsta spalvas. Jeigu spalvų nemėgstate arba mėgstate jas keisti, geriau spalvingus akcentus palikite greičiau ir lengviau pakeičiamiems objektams. 

cotemaison.fr

Kokią spalvą rinktis - jūsų pasirinkimas. Kartais visame interjere vienintelės durys būna spalvingos, visa kita neutralu. Dažniau durys savo spalva įsilieja į bendrą interjero koloritą. Dar rečiau pasitaiko, jog vidaus durys būna skirtingų spalvų - tai dar drąsesnis pasirinkimas nei apskritai spalvotos durys.

w-k-a.se

suvaco.jp

Sąmoningai ieškojau pavyzdžių, kuriuose durys būtų tikrai kaip akcentas, o ne sulietos su sienomis. "Nematomos" durys, nudažytos ta pačia kaip sienų spalva, jau nebestebina ir nešokiruoja, tad tokių pavyzdžių net nekėliau. 

historiasdecasa.com.br

w-k-a.se

Į ką atkreipti dėmesį? Prisiminkite, jog yra dvi durų pusės ir atidarius duris, matysis ir kita durų pusė, tad pagalvokite, ar norite spalvotų durų dvejose patalpose, ar tik vienoje. Idėja, kaip į neutralios spalvos duris įnešti "cinkelio" - ryškios spalvos durų briauna ir/ar rankena.

journal-du-design.fr

Taip pat apgalvokite, ar norėsite tos pačios ryškios spalvos durų apvadų, o gal juos apjungsite su grindjuostėmis?

andrewpenny.com

 
Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.