Nepraleisk! Naujas video!
2021 m. rugpjūčio 28 d.

Teksto autorius: Evelina

Kodėl pavadinime parašiau, jog kelių spalvų užuolaidos patiktų ne kiekvienam? Dėl to, nes lietuviai spalvų klausimais yra ganėtinai konservatyvūs. Daugumai nepatinka išsišokti, jeigu taip galima pavadinti, o tokio tipo užuolaidos, ypač, jeigu naudojamos ryškesnės spalvos, yra netgi drąsos reikalaujantis sprendimas. 

marieclaire.fr

Na ir dėl to, nes užuolaidos apskritai yra ganėtinai brangus pirkinys. Dažnas nori jas pasikabinti, pamiršti metų metams ir naujų nepirkti. Tad sakyčiau, jog šis kelias yra drąsiems ir mėgstantiems nestandartą ir/ar spalvas. Aš noriu painfluencinti tokių užuolaidų privalumus, tad pradėsiu nuo pačio paprasčiausio ir primityviausio.

facebook.com

Suduriant kelių spalvų medžiagas, galite išsigelbėti, kai turite aukštus langus ar lubas ir tiesiog dėl vienokių ar kitokių priežasčių vientisos užuolaidos negali būti tokios aukštos. Nebūtina naudoti ryškių ar kontrastuojančių spalvų. Net nedidelis skirtumas įneš erdvei savitumo.

kimik.nl

Kad prabilau apie savitumą ir prišnekėjau apie drąsą, sekantis privalumas - ORIGINALUMAS. Vieni eina saugiu keliu (kuris nėra blogas, nes visi turime tam priežasčių), kiti specialiai eina prieš sistemą, o trečių siela tiesiog reikalauja kitoniškumo. Tokios užuolaidos - vienas iš būdų tai pasiekti.

homeadore.com

Manau, jog daugiaspalvės užuolaidos puikiai tiktų vaikų kambaryje, kur savaime norisi daugiau spalvų, bet nesinori pirkti spalvingų baldų ar išskirtinai dažyti/tapetuoti sienų. Žemiau esančiame pavyzdyje užuolaidos netgi su tam tikrais spalvingais intarpais (rekomenduoju peržiūrėti visą nuotraukos šaltinio puslapį, rasite labai gražių pavyzdžių).

nestdesign.co.uk

ATSARGIAI. Kadangi dažniausiai pavyzdžiuose matome atitrauktas užuolaidas, įsivertinkite, ar jas pilnai užtraukus, jums patiks matomas vaizdas/raštas/piešinys. Gal jis bus per intensyvus, o gal užuolaidų neužtraukinėjate ir jas kabinate tik dėl grožio ir jaukumo. Tuomet šios problemos nelieka.

kimik.nl

Truputį ne į temą, truputį į ją, bet man asmeniškai liūdnokai atrodo, kai erdvėje yra daugybė langų, o užuolaidos visiškai nepermatomos ir vos ne juodos ar labai tamsios. Jas visas užtraukus, visos sienos tampa tarsi didelė tamsi dėmė, o jeigu jos baltos - tarsi pokylių salė. Nežinau, ar prieš renkantis užuolaidų spalvą apie tai susimąstote, bet vertėtų.

Kadangi užuolaidos naudojamos ne tik langams uždengti, bet ir vietoje durų drabužinėms, spintoms ir kitoms erdvėms, nepamirškite, jog ir ten galite įnešti šiek tiek cinkelio.

elkiebrown.com

leguidedelamaison.com

Kas be ko, spalvas reiktų rinktis atidžiai. Jos turėtų papildyti interjerą, geriausia atkartoti jau esamas spalvas arba atvirkščiai - suteikti dramos ir būti visos erdvės akcentu. Taip pat kelias spalvas sudurti galite keliais būdais - vertikaliai arba horizontaliai. Vertikalumas pabrėš patalpos aukštį ir gali optiškai ją paaukštinti, o horizontalumas ją praplatins ir tikėtina, jog  šiek tiek pažemins (labiau, kai užuolaidos bus suskleistos).

elledecoration.ru

kimik.nl

frenchyfancy.com

arianaahmad.com

wallpaper.com

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.