Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2012 m. lapkričio 23 d.

Teksto autorius: Evelina

Skandinaviški šviestuvai, kaip ir baldai turi savo išskirtinę išvaizdą ir kokybę. Turiu pastebėti, jog skandinaviškus šviestuvus nuo kitų atskirti šiek tiek sunkiau, nei baldus, bet šiek tiek pasidomėjus, niekada neapsiriksite dėl gamintojo kilmės.

Louis Poulsen - tai vienas populiariausių Danijos apšvietimo gamintojų, kuriam šviestuvus kūrė tokie dizaineriai kaip Arne Jacobsen ir Poul Henningsen. Visi šviestuvai reprezentuoja skandinavišką stilių ir jų yra be galo daug. Taigi, jūsų dėmesiui skandinaviški šviestuvai, tarp kurių ir visiems puikiai žinomi PH serijos (šiuo atveju PH 5), Artichoke ir kiti :

cultfurniture.comLouis poulsen šviestuvas

fromscandinaviawithlove.comLouis poulsen šviestuvai

skandium.comLouis poulsen šviestuvas

royaldesign.comLouis poulsen šviestuvas

architonic.comLouis Poulsen Artichoke šviestuvas

"Muuto" - taip pat labai populiarus baldų ir šviestuvų gamintojas būtent skandinaviškam stiliui.

muuto.commuuto šviestuvas

muuto.commuuto pakabinamas šviestuvas

muuto.commuuto pakabinamas šviestuvas

muuto.commuuto pakabinamas šviestuvas lempa

Dizainerės Dana Cannam "Clamp" šviestuvas 2012m. pelnęs "The Red Dot Design Award"" apdovanojimą. Išties, vertas laimėjimo šviestuvas...

madeindesign.deDana Cannam clamp šviestuvas

madeindesign.declamp šviestuvas hands

Dar keletas šviestuvų:

scandinavia-design-online.comsofie refer šviestuvasdesignhousestockholm.comForm us with love šviestuvasdesignhousestockholm.comSolis šviestuvai by carmine deganello

designhousestockholm.comsolis šviestuvashauslondon.comseppo koho sviestuvai

hauslondon.comseppo koho sviestuvai

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Reklama

Žiburys – šiuolaikinių šviestuvų ir elektros prekių salonas internete. Žiburys prekiauja aukštos kokybės Europos bei Skandinavijos šalių gamintojų šviestuvais. 30% mūsų asortimento sudaro rankų darbo ‪šviestuvai, individualūs sprendimai patenkins net ir išrankiausių klientų poreikius.

www.ziburys.com

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.