Nepraleisk! Naujas video!
2019 m. liepos 30 d.

Teksto autorius: Evelina

Kinomanai, sukluskite, nes tai turbūt jūsų svajonė! Noriu pasidalinti namų kino salės interjero projektu, kuris yra Vilniuje bei išsamiau aptarti, kokiais sprendimais buvo siekiama atkurti kino salės kokybę ir nuotaiką privačiame name. Didelis privalumas turėti filmų žiūrėjimui skirtą kambarį, ypač, kai jame yra ir mini virtuvėlė, o visai šalia ir san. mazgas. Tam reikalingas nemažo ploto namas, bet pasvajoti juk niekas netrukdo, taip? :)

 

Interjero projektas įgyvendintas beveik 400kv.m name, įsikūrusiame viename iš žaliausių Vilniaus rajonų.  Kino salės projektas gimė iš poreikio nuostabiai didelei šeimynai jaukiai leisti vakarus kartu (namuose yra ir dar viena atskira TV zona).  Prieš tai buvusi pagalbinė namo erdvė, esanti cokoliniame namo aukšte, buvo rekonstruota iš pagrindų. Be visų vidaus inžinerinių sprendimų buvo suprojektuotas ir atskiras išėjimas į lauką.

Taip pat buvo suprojektuota ir įrengta pilna akustinė sienų ir lubų sistema, kad būtų galima laisvai mėgautis kino ir garso galimybėmis. Patalpai specialiai buvo suprojektuotas ir įrengtas garso izoliacinis kevalas, pritvirtintas prie sienų konstrukcijų amortizaciniais elementais, sumontuotos Artnovion garsą izoliuojančios durys, kurių akustinė varža 59 dB. Sukūrus kino salės trimatį simuliacinį modelį, parengtas ir įgyvendintas kino salės patalpos akustinis projektas, kuriame panaudotos Vicoustic, Cineak bei Clipso akustinės medžiagos ir sprendiniai.

Kino salėje sumontuota 7.1.4 garso sistema, palaikanti naujausius Dolby Atmos ir DTS-X erdvinio garso formatus, bei atitinkanti THX standarto keliamus reikalavimus dėl garso slėgio. Garso sistemą sudaro 11 garso kolonėlių ir 2 žemo dažnio (sub) kolonėlės Artcoustic; garso procesorius Audiocontrol bei stiprintuvai Parasound. Kino salėje įrengta itin inovatyvi vaizdo projekcijos sistema, kurią sudaro projekcinis garsui pralaidus ekranas Screen Innovations su specialia nanokristalų danga, pagerinančia vaizdo kontrastą ir eliminuojančia kampinius šviesos atspindžius. Cineversum vaizdo projektorius leidžia mėgautis 4K bei 3D filmais.

Jeigu šie pavadinimai jums nieko nesako, tai bent jau atkreipkite dėmesį į tai, kas matoma plika akimi ir atrodo itin nestandartiškai - kolonėles. Aha, aš iš pradžių nesupratau, kad tai kolonėlės, nes atrodo tarytum modernūs paveikslai (ant sienų matomi pilki kvadratai su apvaliomis ertmėmis)!

Šviestuvams buvo pasirinkti specialų apšvietimo spindulį turintys modeliai, jų padėtis bei valdymas pilnai leidžia kurti skirtingą vakaro nuotaiką, pagal poreikį.

Spalvinis sprendimas atsirado labai natūraliai, siekiant visos aplinkos dėka išryškinti susikoncentravimą į TV ekraną. Juodi virtuvės bei poilsio baldai beveik pranyksta erdvėje, tik kai kur sukurdami šviesos bei formos žaismą. Juodos spalvos tema buvo pratęsta visame cokoliniame namo aukšte: tiek durys, tiek WC patalpos baldai, tiek likusieji interjero akcentai bei detalės sukūrė ypatingą nuotaiką, kuri leidžia atitrūkti ir pasijausti lyg atsidūrus kino salės laukiamajame.

Interjero autorė - Kristina Vadoklė, UAB "FORMATAI"

Nuotraukos - Kipras Kasputis

Vaizdo ir garso sistema - digitalaudio.lt

Minkštieji baldai: casabella.lt

Virtuvės, vonios k. ir TV baldai: formatai.lt

Straipsnis parašytas bendradarbiaujant su UAB "FORMATAI", P.Lukšio g.21, Vilnius

2
Komentarai

Noriu!

Eina sau, svajone...

(1) · (0) · Atsakyti · 2019 m. liepos 30 d.

Jurgita

Oho, tikrai ispudingai atrodo, net nezinotum, kad ten koloneles ispudingas interjeras. Manau kiekvienas kinomanas noretu tokios erdves savo namuse

(1) · (0) · Atsakyti · 2020 m. balandžio 24 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.