Susiję tag'ai
#E-interjeras#Patarimai
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2019 m. birželio 17 d.

Teksto autorius: Evelina

Turbūt akylesni jau spėjote pastebėti naują šio puslapio funkciją - geltoną mygtuką puslapio apačioje, kuris sufleruoja, jog galite gauti interjero konsultaciją internetu. Į formą galite patekti ir šiuo adresu: www.interjerokonsultacija.lt. Sukūriau šią konsultacijų formą specialiai trumpiems ir konkretiems klausimams, jeigu nesinori ar tiesiog nereikia didesnių ir brangesnių interjero dizainerio paslaugų.

Atlieku ir kitas interjero paslaugas, tačiau dėl jų reikia rašyti asmeniškai man, o šioje formoje viskas vyksta labai greitai - užduodate klausimą, prisegate informaciją, atliekate apmokėjimą ir per 24h (arba per 1h) gaunate atsakymą! Jūsų patogumui, sukūriau apie tai video. Ne visi mėgsta skaityti, tai galbūt labiau patiks video formatas:)

Trumpai pasakysiu, kodėl iš vis atsirado tokia interjero konsultacijų forma. Neretai sulaukdavau pavienių klausimų, prašymų padėti, atsakyti į vieną ar kitą klausimą, tačiau atsakymo pateikimas užtrukdavo pernelyg ilgai. Žmonės pirmame laiške nesurašydavo visos reikalingos informacijos, dažnai visas susirašinėjimas trukdavo kelias dienas, tuomet dar laukdavau apmokėjimo ir tik tada pateikdavau atsakymą. Klausimas vienas, o laiko sugaištama labai daug tiek klientui, tiek man.

Noriu pabrėžti, jog konsultuojantis per šią formą atsakymą gausite per 24h po apmokėjimo (žinoma darbo metu), o jeigu atsitiks taip, kad žūtbūt reikia skubaus atsakymo, yra galimybė atsakymą gauti per 1h! Žinoma, kaina tokiu atveju didesnė, bet turbūt suprantate, kodėl. Įprastai interjero konsultacija jums kainuos 7 Eur arba 15 Eur, priklausomai nuo to, koks konsultacijos tipas, tad papasakosiu apie juos plačiau.

Konsultacija "KURIS" 7 Eur

Skirta tiems, kurie neapsisprendžia tarp kelių variantų. Pvz. ar pirkti pilkos, rudos, ar žalios spalvos sofą. Ar rinktis šias, ar kitas plyteles? Ar dėti juodus, ar baltus jungiklius? Ar pirkti 1, 2 ar 3 šviestuvą ir t.t.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite, tuo geriau galėsiu atsakyti, todėl netingėkite aprašyti erdvės, pridėti kuo daugiau nuotraukų, nuorodų ar net video. Beje, jeigu matysiu, kad trūksta kažkokios esminės informacijos atsakymui pateikti, paprašysiu ją suteikti.

Jeigu esate parduotuvėje ir reikia tuoj pat apsispręsti, kurį šviestuvą pirkti arba pas jus yra meistrai ir reikia pasakyti, kurį virtuvės variantą rinktis (iš jo pateiktų 2), rašykite man, rinkitės atsakymą per 1h ir gausite tikrai greitą atsakymą. Jeigu nutiks taip, kad atsakymo pateikti per sutartą laiką nespėsiu, grąžinsiu visus sumokėtus pinigus. Taip pat, jeigu pateiksite netinkamą klausimą, grąžinsiu visus sumokėtus pinigus arba paprašysiu primokėti.

Jau yra buvę visokių atvejų: ir grąžinti teko, ir klientai sutiko apmokėti. Kiekviena situacija yra individuali, bet sprendimą priimsime palankų abejoms pusėms :)

Išsami konsultacija 15 Eur

Tai vieno klausimo išsami interjero konsultacija, kuriai nereikia jokių brėžinių ar vizualizacijų. Pavyzdžių gali būti šimtai, tūkstančiai, todėl išvardinsiu kelis klausimus, kuriuos jau esu gavusi ir kurie atitiko išsamios konsultacijos rėmus.

Klausė, kokį stalviršį rinktis prie esamos virtuvės ir grindų, kokį langų dengimo būdą rinktis svetainės langams, kokios formos veidrodį kabinti vonioje, kokios spalvos žaliuzes rinktis, kurią sieną vonioje daryti akcentinę, kokios spalvos aksesuarai turėtų būti vonioje, derinant su esamais, kokių detalių trūksta interjerui jaukumui, koks paveikslas tiktų virš sofos, kaip uždengti katilą virtuvėje, kaip paslėpti įvairią įrangą po laiptais, kokios spalvos užuolaidas pirkti, kurią sieną dažyti kita spalva ir dar daug daug kitų.

Kaip ir rašiau anksčiau, jeigu užduosite netinkamą klausimą, arba paprašysiu primokėti (jeigu atsakymui pateikti reikalingi brėžiniai, vizualizacijos arba klausimas per platus, reikalaujantis daugiau laiko ir pan.), arba grąžinsiu sumokėtus pinigus. Tad drąsiai bandykite ir konsultuokitės. Formoje yra surašytos visos taisyklės, tad atidžiai jas perskaitykite ir manau viskas bus daugiau nei aišku.

Iš esmės, abu konsultacijų tipai yra skirti tiems, kuriems reikia užvedimo ant kelio, tiems, kurie pasimetė tarp variantų, pasimetė tarp nuomonių, niekaip neapsisprendžia vienu ar kitu smulkiu klausimu. Juk kaina už konsultaciją nėra didelė ir niekas neliepia samdyti interjero dizainerio pilnam projektui ir mokėti jam šimtų ar tūkstančių. Dažnai norisi nebepadaryti klaidų, kurias galbūt darėte anksčiau pasikliaudami vien tik savo nuomone, o specialistas su patirtimi šioje srityje turi kitokį matymą ir gilesnių žinių.

Žinoma, aš ne Google ir visko nežinau, tad jeigu matysiu, kad nesugebu padėti ir atsakyti į klausimą, tikrai tai pasakysiu ir grąžinsiu pinigus. Man svarbiausia ne kuo greičiau susirinkti pinigus, o sąžiningai atsakyti ir padėti. Žinoma, už žinias reikia susimokėti, bet manau prašoma kaina yra labai adekvati.

Dar keli niuansai: galima apmokėti ne tik el.bankininkyste, bet ir per Paypal - emigrantai, galite interjero klausimais pasitarti ir jūs! Na, o jeigu patys naudotis ja nenorite, bet norite tokią galimybę suteikti draugams, kurie įsirenginėja namus - prašau! Parašykite man ir suorganizuosiu dovaną :)

Labai tikėjau šios formos sėkme ir panašu, kad link to judu. Sulaukiu įvairiausių klausimų, o labiausiai džiugina, jog žmonės grįžta dar ir dar kartą. Tiesa, dažniausiai konsultuojasi moterys, tad vyrukai - drąsiau :) Tai tikiuosi sumažinsiu jums galvos skausmą dėl vieno ar kito interjero klausimo. Tyrimai rodo, jog lietuviams namai yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime ir juose norisi gyventi ne tik gražiai, bet ir patogiai, tad konsultuokitės!

Daugiau atsiliepimų apie interjerokonsultacija.lt galite pamatyti čia.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.