Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. birželio 26 d.

Teksto autorius: Evelina

Kadaise, tiksliau prieš beveik 2 metus, dalinausi savo atradimais namams iš etsy.com. Jeigu įdomu, žiūrim čia. Praėjo nemažai laiko, atsirado naujų daiktų, kuriais noriu pasidalinti. Net neabejoju, jog kažką panašaus galima rasti ir Lietuvoje, tačiau ne visi moka ir nori ieškoti. Žymiai paprasčiau tiesiog nusipirkti "gatavus" daiktus, o ne juos užsakinėti nežinia kur.

Šį kartą mano akys užkliuvo daugiausiai už industrinio stiliaus detalių ir natūralių medžiagų. Kiekvienos nuotraukos kairėje pusėje, apačioje yra parduotuvės nuoroda. Paspauskite ir jūs jau ten!

 1. Pakabinamas šviestuvas su paukštukais

Be galo originalus ir, bent jau man, niekur nematytas! Puikiai tokį šviestuvą įsivaizduoju sodyboje arba industrinio stiliaus crazy interjere.

etsy.com

 2. metaliniai laikikliai

Medinės lentynos su tokiais laikikliais - industrinio stiliaus detalė, kuri pastaruoju metu yra itin populiari. Tikrai elegantiški, nors kaina ir didoka (+siuntimas).

etsy.com

3. odinės rankenelės

Dar visai neseniai odinės rankenėlės buvo deficitas ir buvo sunku jų gauti. Etys platformoje jų gyvas velnias, o Lietuvoje esu mačiusi vienoje kitoje vietoje. Apie baldus su odinėmis rankenėlėmis esu rašiusi čia.

etsy.com

4. mediniai kabliukai žuvytės

Be galo elegantiškos, tinkančios tiek vaikų kambaryje, tiek vonioje medinės rankenėlės. Pardavėjas turi ir kitokių formų. Nuostabus skandinaviško stiliaus radinys.

etsy.com

5. laikiklis sieniniam šviestuvui

O čia dar vienas nuostabus radinys! Jeigu norite ant sienos pakabinti paprastą lemputę, greičiausiai reikės kažkokio laikiklio. Kas gali būti geriau nei ranka, laikanti šviestuvą? :)

etsy.com

6. metalinės rankenėlės

Tokios rankenėlės itin populiarios modernios klasikos ir skandinaviškose virtuvėse. Kelis pavyzdžius galite pasižiūrėti šiame straipsnyje.

etsy.com 

7. pakabinamas lopšelis - sūpynės

Dailiai atrodantis lopšelis, kuriame galite drąsiai sūpuoti savo mažylį. Baldelis atitinka visas naujausias tendencijas, nes turi macrame pynimą!

etsy.com

8. keraminė muilinė

Itin originalios išvaizdos muilinė, kuri neabejotinai taps jūsų vonios kambario akcentu. Kažkodėl mane šiandien patraukė prie rankų :))

etsy.com

9. sieninis šviestuvas

Dar viena industrinio stiliaus detalė, kurią įsivaizduoju miegamajame lovos šonuose, vonioje šalia veidrodžio arba virtuvėje, jeigu nėra pakabinamų spintelių.

etsy.com

10. medinis staliukas - kelmas

Esu ne kartą gavusi užklausų, kur įsigyti kelmų, kurie būtų statomi kaip naktiniai staliukai miegamajame. Štai ir atsakymas!

etsy.com

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.