Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. sausio 23 d.

Teksto autorius: Evelina

Eukaliptai pastaruosius kelis metus išgyvena tikrą pakilimą. Jie ypač mėgiami vestuvių dekoravime ir vis dažniau naudojami namų dekorui. Jau įprasta eukalipto šakeles merkti į stiklines vazas, kuriose jie atrodo geriausiai, tačiau pasitaiko ir kitokių panaudojimo būdų. Matysite sienų dekoro eukaliptais pavyzdį, jau nekalbu apie stalo ar kitų daiktų (pvz. veidrodžio) dekoravimą.

camillapihl.no

Visuose pavyzdžiuose matysite daugiausiai Silver Dollar tipo eukaliptus. Man pastarieji atrodo gražiausiai. Jų lapeliai apvalūs ir platūs ir jie puikiai tinka su kitomis gėlėmis ir augalais! Labai panašiai atrodo ir Baby Blue rūšis. Yra ir kitokių - pailgais lapeliais. Google tikrai rasite informacijos :) Eukaliptų šakelės naudojamos netgi Kalėdiniams vainikams ir aš pati iš jų 2016 žiemą dariausi Kalėdinį vainiką, kuris atrodė nuostabiai!

Dažniausiai, kaip minėjau pradžioje, šie augalai naudojami miegamuosiuose ant naktinio staliuko ar kito paviršiaus ir nuostabiai tinka itin moderniuose, vintažiniuose ir skandinaviškuose interjeruose. Na, o nerandantiems gyvų šakelių, yra alternatyva - dirbtinės šakos. Pati esu įsigijusi dirbtinę šakelę iš IKEA, kurią naudoju nuotraukų kompozicijoms Instagram'e.

bethanymenzel.com

themerrythought.com

estiloescandinavo.com

andnobodyknowsmyname.tumblr.com

bloglovin.com

designhunter.co.uk

eenigwonen.nl

decordots.com

averystreetdesign.com

angloyankophile.com

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.