Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. rugsėjo 26 d.

Teksto autorius: Mantė Mocevičiūtė

Sveiki, esu Mantė, “thedailylist” Instagram paskyros kūrėja, neseniai įsikūrusi savo pirmąjį butą.  Žinoma, kuriantis naudojomės interjero dizainerio pagalba, kuris stipriai pagelbėjo realizuojant visas mano idėjas. Kaip sakoma - pirmasis butas būna gražus, antrasis jaukus, o trečiasis patogus bei funkcionalus, tad daugiausia dėmesio skyrėme išvaizdai :)

Visos nuotraukos Mantės, nebent nurodyta kitaip

 

Visų pirma, renkantis būtą mums svarbiausia buvo šviesa, tad norėjome, kad butas turėtų didelius langus, per kuriuos patektų daug saulės šviesos, bei namai būtų erdvūs. Taip pat mėgstame švarius, neapkrautus namus, o tai ir padiktavo namų stilių – skandinavišką.

Taigi, prieš pradedant darbus kruopščiai peržiūrėjau daugybę Pinterest nuotraukų, skandinaviškų interjerų bei tuo metu vyraujančių tendencijų. Štai keletas pavyzdžių/idėjų, kurios man patiko bei turėjo įtakos mūsų interjerui.

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Kuriant namų interjerą norėjome, kad kiekvienas kambarys (svetainė, miegamasis, vonia, koridorius) turėtų savo akcentus. Taip svetainėje atsirado natūralių plytų siena, vonioje - plytelės, imituojančios betoną, miegamajame - juodai balti dryžiai bei koridoriuje juoda siena, su galimybe paišyti ir rašyti kreidutėmis.

Kad butas turėtų vientisumą, nusprendėme visas likusias sienas nudažyti balta spalva (koks gi skandinaviškas interjeras be baltų sienų :) ). Taip pat, kad namuose nebūtų vien tik šaltos spalvos, grindis parinkome natūralaus ažuolo - tai suteikia jaukumo ir šilumos pojutį.

O dabar apie kiekvieną kambarį atskirai. Visų pirma – virtuvė ir svetainė. Pagal statytojo projektą šie kambariai buvo atskirti sienele, tačiau, kaip jau minėjau, man patinka erdvė, tad juos sujungėme. Turėjau norą, kad virtuvė netaptų svetainės akcentu, tad ją pasirinkome visiškai baltą. Neutrali balta virtuvė išnyksta baltose sienose, neužgožia svetainės bei vizualiai neužima daug vietos:) Svetainės baldus taip pat išrinkome neutralių spalvų (baltus ir pilkus), kadangi pagrindinis kambario akcentas – plytų siena.

Miegamojo interjerui pasirinkome pakankamai netradicinį variantą – baltai juodą sieną. Norėjosi ir lovą pasirinkti išskirtinę, todėl lovą nusprendėme daryti iš palečių.

 

Vonios interjerą pasirinkome pilkai baltą. Norėjosi, kad šiame kambaryje tilptų ne tik vonia, bet ir dušas. Pirmenybę teikiu voniai, bet skubant dušas daug greičiau ir patogiau. Sutalpinus visą santechniką, norėjosi, kad neišnyktų erdvė, todėl pasirinkome didelį veidrodį (nuo pat lubų iki grindų). Taip pat veidrodinėje sienoje nusprendėme įmontuoti praustuvą bei spintelę – nors nėra praktiška, bet gražu :)

Kalbant apie interjero detales, džiaugiuosi, kad skandinaviškas interjeras yra pakankamai praktiškas ir suteikia galimybę keičiant detales atnaujinti interjerą. Noriu pasakyti, kad nuolat seku interjerų tendencijas, vyraujančias spalvas, raštus, o skandinaviškame interjere galima nesunkiai tai pakeisti pakeičiant detales, kurios nesipriešina su neutraliomis sienų ar baldų spalvomis. Tad nebijau namuose turėti ryškesnių detalių, pvz vazų, pagalvėlių, užtiesalų ir pan.

Pabaigai noriu paminėti, kad mums begalo svarbu švara, lengvumo pojūtis, todėl namuose stengiamės išlaikyti daiktus savo vietose ir neapsikrauti nereikalingomis detalėmis. Kiekvieną interjero detalę renkamės atsakingai ir su meile.

 Beje, vyro dovanotos gėlės visada pagyvina interjerą :)

Linkėjimai, Mantė

Komentarai

Teksto autorius

Mantė Mocevičiūtė
Mantė Mocevičiūtė

Esu Mantė Mocevičiūtė, baigusi ISM ekonomikos ir vadybos universitetą, Vadybos ir analitikos studijas. Šiuo metu dirbu su skandinavišku prekės ženklu “iittala”.

Teksto autorius

Mantė Mocevičiūtė
Mantė Mocevičiūtė

Esu Mantė Mocevičiūtė, baigusi ISM ekonomikos ir vadybos universitetą, Vadybos ir analitikos studijas. Šiuo metu dirbu su skandinavišku prekės ženklu “iittala”.

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.