Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. gruodžio 11 d.

Teksto autorius: Lauksmė

Sveiki, esu Lauksmė – mergina mylinti meną. Nuo mados, interjero, grafinio dizaino, fotografijos piešimo iki kulinarijos ir šokio meno. Viską stengiuosi suderinti ir visame kame tobulėti. Tikiuosi, ateityje visa tai taps mano profesijos dalimi.

Artėjant didžiosioms metų šventėms negaliu nustygti vietoje ir jau lapkričio mėnėsį pradedu planuoti, kaip dekoruosiu namus. Šventinė dvasia aplanko, kai traukiu iš palėpės visus metus užmirštus žaisliukus, girliandas, lemputes. Tai įkvėpė pasidalinti sava patirtimi bei pagalba kaip dekoruoti mažus namus.

houseologie.com

1. Pats svarbiausias akcentas - Kalėdų eglutė. Visi norime kuo aukštesnės, didesnės, gražiai išsikerojusios eglutės, tačiau bėda, kad negalime sau to leisti mažoje erdvėje. Jei norite didelės eglutės įspūdžio nebūtina tokią turėti. Savo mažą ar vidutinio dydžio eglutę galite statyti ant pakylos, pavyzdžiui taburetės. Kėdę galite dekoruoti tinkamos spalvos audeklu, jog atrodytų kaip sniego pusnis arba pridėlioti dovanų dėžučių. Tokiu būdu neprarasite kambaryje vietos, kurią savo šakomis užima didelės eglutės, bet įspūdis išliks.

shelterness.com

2. Kaip ir eglutė, taip ir kitos dekoracijos gali užimti daug vietos, tad patarimas būtų įsigyti papuošimus, kurie nėra statomi ant žemės. Galite dekoruoti langus, stalus, židinio atbrailas, lentynas. Taip suteiksite namams Kalėdinę dvasią, tačiau jų neapkrausite.

availableideas.com

3. Būkite subtilūs ir nepamirškite, jog grožis slypi paprastume. Kalėdos, tai ne vien Kalėdų senelis, snaigės, lemputės ir raudona spalva. Gali rinktis spalvas tinkančias prie interjero, tai gali būti ir mėlyna, samanų žalia - prie tamsesnio kambario, ir prie šviesaus namų dekoro - kreminė, balta, rausva. Vietoj tradicinių snaigių galite rinktis konkorėžius, natūralias eglių šakas, netgi kristalus, kurie primins šerkšną. Maži akcentai gali suteikti tiek pat šventiškumo.

amara.com

4. Svarbiausia, kad Kalėdų laikotarpiu jaustumėtės jaukiai. Čia į pagalbą galime pasitelkti žvakes. Išdėliokite jas ant stalo, palangės ir kituose kambario kampeliuose. Beje, jei įsigysite kvepiančias žvakes, jaukumas ir Kalėdinė dvasia tikrai jūsų neaplenks!

earth-community.org

5. Norint papuošti mažą erdvę, bet jos nepaversti Kalėdinių prekių muge rinkitės ją dekoruoti ne tiek atributika, bet tam tikromis tekstūromis. Pavyzdžiui, panaudokite medžio faktūrą. Tokiu atveju galite rinktis jau minėtas natūralias eglės šakas, konkorėžius ar medinius padėkliukus, jei turite židinį, prie jo puikiai atrodys malkos krepšelyje. Kitas būdas suteikti erdvei Kalėdiško jaukumo - įvairi tekstilė. Užmeskite ant sofos jaukų pledą, pakeiskite pagalvėlių užvalkalus, patieskite kailinį ar megztą kilimėlį.

6. Paskutinis patarimas, kuris taip pat padės subtiliai pasipuošti, tai paveikslai. Jei kambaryje turite paveikslų, Kalėdinį laikotarpį pakeiskite juos įvairiais printais. Galite įrėminti atspausdintus žiemos vaizdus - taip ne tik pasipuošite Kalėdoms, bet ir paįvairinsite kambario interjerą.

drivenbydecor.com

Komentarai

Teksto autorius

Lauksmė
Lauksmė

Esu Lauksmė – mergina mylinti meną. Nuo mados, interjero, grafinio dizaino, fotografijos piešimo iki kulinarijos ir šokio meno. Viską stengiuosi suderinti ir visame kame tobulėti. Tikiuosi, ateityje visa tai taps mano profesijos dalimi.

 

Teksto autorius

Lauksmė
Lauksmė

Esu Lauksmė – mergina mylinti meną. Nuo mados, interjero, grafinio dizaino, fotografijos piešimo iki kulinarijos ir šokio meno. Viską stengiuosi suderinti ir visame kame tobulėti. Tikiuosi, ateityje visa tai taps mano profesijos dalimi.

 

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.