Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. sausio 2 d.

Teksto autorius: Evelina

SPA salono interjeras - turbūt tinkamiausias įrašas iškart po Naujųjų metų! Dabar daugumai moterų (tikiu, kad ir vyrams, bet šį kartą įrašas ne jiems) norisi atsipalaiduoti, pasilepinti, pasigražinti (nors turbūt visos tai padarė jau prieš Naujuosius).

Negalėjau nepasidalinti šiuo interjeru - tai puikus švelnaus, tendencingo, jaukaus 65 kv.m SPA salono Australijoje interjero pavyzdys. Kažkodėl turėjau nusistatymą, kad Australijoje vien tik kaubojai ir toks stilius (filmų įtaka), bet pasirodo, jog yra labai gerų, šiuolaikiškų interjerų. Šis salonas daugiausiai specializuojasi ties nagų priežiūra, siūlo natūralius produktus. Naudojama labai mažai spalvų, tik keli žalios bei melsvos spalvos akcentai bei patys žalieji augalai.

Pradžiai parodysiu labai smagų ir nuotaikingą eskizą - man labai patinka tokie lengva ranka daryti eskizai, kuriuose nebraižoma it su liniuote.

archdaily.cominterjero eskizas

Ramybė sklinda iš šio interjero... Įdomu, jog toršerai ir pakabinami šviestuvai yra viename akių lygyje.

archdaily.comspa salono interjeras

Be galo lengvos konstrukcijos ir puikiai atrodantys manikiūro stalai. Manikiūrininkės, turinčios tam galimybes, atsisakykite tų įprastų baltų stalų! O kėdutės tai ne iš kelmo spirtos - pačios pačiausios skandinaviškos Hans J.Wegner Wishbone kėdės.

archdaily.commanikiūro stalas

archdaily.comspa salonas

Originalus sprendimas - stalviršyje padaryta ertmė gėlytei pamerkti!

archdaily.comvazonas stale

archdaily.comkeramika spa salone

archdaily.comlentyna nagų lakams

 Kam tos spalvos, kai nagų lako buteliukai jau ir taip spalvoti?

archdaily.comkabantys augalai

Pabaigai, baldų planas ir kelios išklotinės.

archdaily.comišklotinės pavyzdys

archdaily.comspa salono išklotinė

archdaily.comišklotinė

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.