Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. vasario 1 d.

Teksto autorius: Evelina

Artėjančio pavasario proga jūsų dėmesiui – Lenkijoje esantis be galo nuotaikingas ir šiuolaikiškas buto interjeras, projektuotas “Widawscy Studio Architektury”. Pulsuojantis gyvybe ir gera nuotaika interjeras – tobulas variantas laukiantiems šilto pavasario!

decoholic.orgnuotaikingas butas Lenkijoje

Kaip jau tapo įprasta, vienoje erdvėje išsidėsčiusios kelios zonos: virtuvė, valgomasis su svetaine, holas ir darbo zona. Toks išplanavimas leidžia šeimai daugiau laiko praleisti kartu, kas ir buvo svarbiausias šeimininkų noras projektuojant šį interjerą.

Argi ne puiku vienoje erdvėje atlikti daugybę veiksmų: bendrauti, dirbti, žaisti, ruošti valgį ar priimti svečius? Na, kiekvieno pasirinkimo laisvė, kam teikti pirmenybę – privatumui ar laisvai ir nevaržomai erdvei.

decoholic.orgnuotaikingas butas Lenkijoje6

decoholic.orgmodernus interjeras

decoholic.orgnuotaikingas butas Lenkijoje8

Baltai spalvai akomponuoja natūralaus medžio grindys ir kelios pasirinktos ryškesnės spalvos – geltona, salotinė, mėlyna bei dar kelios, kurios nėra pagrindinės. Atkreipkite dėmesį, kaip sukuriamas vientisumas atskirose zonose nuspalvinant kai kuriuos daiktus ta pačia spalva. Aplanko gaivumo, šviežumo ir geros nuotaikos įspūdis.

decoholic.orgnuotaikingas butas Lenkijoje5

decoholic.orgnuotaikingas butas Lenkijoje4

decoholic.orgnuotaikingas butas Lenkijoje3

Foto tapetas su ryškiaspalvėmis juostelėmis svetainėje specialiai kurtas pagal viso buto nuotaiką ir grafiką.

decoholic.orgspalvos interjere

Per visą sieną koridoriuje pakabintas veidrodis sujungia erdves ir panaikina bet kokias ribas.

decoholic.orgnuotaikingas butas Lenkijoje7

San.mazge išlaikoma ta pati nuotaika su salotiniais akcentais. Kaip matote – nors kambarys išties mažas, bet atrodo šviesus ir sąlyginai erdvus.

žalias interjeras

decoholic.orgVonios interjeras

Berniuko kambarys, kaip pridera vaikui – spalvingas, žaismingas ir šiuolaikiškas.

decoholic.orgnuotaikingas butas Lenkijoje2

Miegamasis – ramiausias kambarys be jokių spalvinių akcentų. Visgi nors viename kambaryje reikia ramaus kolorito, kad būtų galima pailsėti, ramiai išsimiegoti ir kad netrikdytų mažiausio šeimos nario, kuris užima tik vaikiškos lovytės vietą.

decoholic.orgmiegamojo interjeras2

decoholic.orgMiegamojo interjeras

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.