Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. vasario 8 d.

Teksto autorius: Tomas Grižas

Susipažinkime!

tomas grizas

Esu Tomas Grižas - trumpalaikės NT nuomos administravimo agentūros "Superhost" vadovas, Airbnb bendruomenės Lietuvoje kuratorius, investicijų į gyvenamąjį NT konsultantas. Nuo šiol esu E-interjeras.lt komandos narys, tad sekite naujienas ir mano straipsnius šioje svetainėje.

Sakoma, kad šeimyninės laimės receptas - bent kartą per savaitę vakarieniauti restorane ir bent kartą per mėnesį nenakvoti namuose. O kur dar nenumaldomai artėjanti Vasario 14-oji - Valentino diena. Ir nors aš jos per daug nesureikšminu, noriu apžvelgti keletą trumpalaikei nuomai nuomojamų butų: galbūt viename iš jų sugalvosite praleisti romantišką vakarą ar du. Šeimyninės laimės ar tiesiog - romantikos - vardan.

Pradėsiu nuo pasiūlymo apie tai, kad jeigu kada ir rinkotės butą nuomai (tik) pagal kainą, tai nustokite tai daryti: Airbnb atsirado tikrai ne tam. Juk kiekvienas butas - tai atskira istorija, tai vis kitas šeimininkas, vis kitas miestas, rajonas, vis kita istorija. Todėl ne tik artėjant Valentino dienai siūlau neskubėti ir išsirinkti butą, jo šeimininką ar šeimininkę - ne tam, kad su jais apsigyventi, o tam, kad pastarieji papasakotų istoriją ar dvi.

Pradžiai pakalbinsiu kelis iš tokių, nuomojančių savo būstus trumpalaikei nuomai Vilniuje per Airbnb platformą (jeigu dar nesate pastarojoje užsiregistravę - kviečiu tai padaryti ir gauti 29€ nuolaidą pirmajam savo apsistojimui; nuoroda čia).

Marija nuomoja savo pačios būstą, kuomet jame negyvena. Jau senokai esu jį nusižiūrėjęs - butas tikrai išskirtinis ir patraukiantis dėmesį. Kalbu apie butus, kuriuos galima surasti bei išsinuomoti per Airbnb.

airbnb.co.ukbutas vilniaus senamiestyje

Tomas (T): Kas sukūrė tokį interjerą? Panašu, kad tu pati? Nuotraukos gan gerai atskleidžia buto atmosferą... Kokia būna svečių reakcija atvykus?

Marija (M): Taip, aš. Pati esu grafikos dizainerė, o taip pat turiu patirties ir su interjerais, na, ir apskritai estetika užima didelę mano gyvenimo dalį, tai, manyčiau, nusako ir mano aplinka. Neįsivaizduočiau, kad man kažkas kitas galėtų namus kurti. Tiesa, buto išplanavimui samdžiausi architektą.

airbnb.co.uksmeg-geltonas

Sunku kažką pasakyt apie svečių reakciją – manau, jie gauna tai, ko tikisi, nes nuotraukos gana iškalbingos ir atitinka tikrovę, tad įėjus į butą nebūna šoko (nei teigiamo, nei neigiamo), bet neslėpsiu, susilaukiu daug komplimentų dėl interjero, ne tik iš Airbnb svečių. Taip pat ne kartą yra tekę iš svečių girdėti, kad realybėje butas atrodo dar geriau. Dažnai pažymi ir, kad butas yra erdvesnis, nei tikėtasi. Tai ypač būdinga svečiams iš šalių/miestų, kur žmonės pratę gyventi mikroskopiniuose būstuose (Tokijas, Niujorkas).

T: Tavo butas turbūt vienas iš labiausiai atrodančių kaip namai lietuviškajame Airbnb. Ar jame pati gyveni?

M: Na, tai ir yra gyvenama erdvė – visi daiktai jame yra mano kasdienės aplinkos daiktai. Juk pirminė Airbnb filosofija ir yra, kad keliautojas turėtų galimybę apsistoti autentiškuose namuose, o ne beveidėje erdvėje. Tiesa, nuomoju jame ne kambarius, o visą butą, kai pati jame negyvenu arba keliauju.

airbnb.co.uk zalios-durys

airbnb.co.ukryskios-durys

airbnb.co.uk butas-trumpalaikei-nuomai-airbnb

airbnb.co.ukairnbn butas

airbnb.co.ukbutas per airbnb vilnius

airbnb.co.ukmedine-komoda

airbnb.co.uksenovine-radija

airbnb.co.ukbutas trumpalaikei nuomai

airbnb.co.ukgeltonas smeg saldytuvas

Vienas vilniečio Tado nuomojamų butų mano akį patraukė dėl miegamajame kabančios žinomo menininko Gustav Klimt kūrinio “The Kiss” (“Bučinys”) reporodukcijos. Romantiška, ne kitaip. Visuomet pozityviai nusiteikęs ir asmeniškai visus svečius pasitinkantis šeimininkas Tadas pasakoja apie tai, jog toje Senamiesčio dalyje, kur įsikūręs butas, kadais glaudėsi žydų parduotuvėlės, svečių namai bei užeigos, o apsistojus jo bute galima pasijausti tarsi gyvenant senajame Vilniuje.

airbnb.co.ukmoderni svetaine

airbnb.co.uksvetaine ir virtuve viename

airbnb.co.uknedidelis butas nuomai

airbnb.co.ukbutas trumpalaikei nuomai

airbnb.co.ukmiegamasis

airbnb.co.ukbutas aribnb

airbnb.co.ukaribnb vilnius butas

airbnb.co.ukairbnb vilnius

airbnb.co.ukbalkonas buto

Na, o pabaigai - pasižvalgykime po romantiškus Airbnb pasaulyje. Kai kurie jų įsikūrę miestuose, lokacijose, kurios yra vienos romatiškiausių pasaulyje: Florencija, Paryžius, Havajai.

dailymail.co.ukSuperhost - Airbnb - trumpalaike butu nuoma - Florencija
 
dailymail.co.ukSuperhost - Airbnb - trumpalaike butu nuoma - Paryzius
 
dailymail.co.ukSuperhost - Airbnb - trumpalaike butu nuoma - Havajai
 
 O galbūt - pasaulyje itin populiarus ir romantiškas namelis medyje?
 
dailymail.co.ukSuperhost - Airbnb - trumpalaike butu nuoma - Italija - namelis medyje
 
 
dailymail.co.ukSuperhost - Airbnb - trumpalaike butu nuoma - Italija - namelis medyje (1)
Komentarai

Teksto autorius

Tomas Grižas
Tomas Grižas

Esu Tomas Grižas - trumpalaikės NT nuomos administravimo agentūros “Superhost”  vadovas, Airbnb bendruomenės Lietuvoje kuratorius, investicijų į gyvenamąjį NT konsultantas.

Teksto autorius

Tomas Grižas
Tomas Grižas

Esu Tomas Grižas - trumpalaikės NT nuomos administravimo agentūros “Superhost”  vadovas, Airbnb bendruomenės Lietuvoje kuratorius, investicijų į gyvenamąjį NT konsultantas.

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.