1. Bendrosios nuostatos

1.1. Prekių pirkimo taisyklės (toliau Taisyklės) yra taikomos, kai Jūs (toliau – Pirkėjas) perkate bet kokias šioje svetainėje parduodamas prekes (toliau – Prekes).
1.2.  Taisyklės laikomos sutartimi, sudaroma tarp Pirkėjo ir UAB "Eminus" (toliau – Pardavėjas) (įmonės kodas 304386513, registruotas adresas - Nevėžio g. 6A, Velžys, Panevėžio r.)., atstovaujamos Evelinos Aleliūnienės.
1.3. Pirkėjas pirkdamas Prekes sutinka, kad įdėmiai perskaitė visas Taisykles, suprato jų turinį ir be jokių išlygų sutinka su visomis Taisyklėse išdėstytomis nuostatomis ir įsipareigoja jų laikytis. Jei Pirkėjas nesutinka besąlygiškai prisiimti ir laikytis visų šiose Taisyklėse nustatytų įsipareigojimų, Pirkėjas negali pirkti Prekių.
1.4. Svetainė atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.
1.5. Pardavėjas turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Taisykles (pažymint pakeistas vietas) ar nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą, neperspėjęs Pirkėjo.

2. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymas

2.1. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Kliento ir Pardavėjo laikoma sudaryta, kuomet Klientas pateikia Prekių užsakymą, prieš tai susipažinęs su šiomis Taisyklėmis.

  1. Pardavėjo įsipareigojimai

3.1. Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjo įsigytas kokybiškas Prekes pristatyti jo pasirinktu pristatymo būdu bei adresu.

3.2. Jeigu dėl bet kokių aplinkybių Pardavėjas Pirkėjui negali pristatyti užsakytų Prekių nurodytu Prekės aprašyme terminu, Pardavėjas įsipareigoja apie tai pranešti Pirkėjui ir susitarti dėl vėlesnio pristatymo, o jam nesutikus įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus per 5 darbo dienas nuo tokio susitarimo.

3.3. Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 30 kalendorinių dienų nuo Prekės gavimo dienos, jeigu Pirkėjas grąžina Prekę ar Prekes ir jų kokybė bei terminai pilnai atitinka prekių grąžinimo taisykles (žr. 5 punktą).

  1. Pirkėjo įsipareigojimai

4.1. Pirkėjas privalo sumokėti už įsigytas Prekes, nurodyti tikslų Prekių pristatymo adresą bei telefono numerį ir jas laiku priimti ar atsiimti.

4.2. Pirkėjas privalo priimti Prekes pats. Jeigu Prekes priima kitas žmogus, Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl pristatytų Prekių netinkamam asmeniui ar sugadintos pakuotės.

4.3. Pirkėjas, priimdamas Prekes iš kurjerio ar atsiimdamas paštomate ir/ar pašte, turi apžiūrėti pakuotę ir jei ji yra sugadinta, nedelsiant nufotografuoti ar nufilmuoti, jog turėtų įrodymą, jog pakuotę sugadino ne pats Pirkėjas.

4.4. Pirkėjas supranta ir sutinka, jog dėl skirtingų monitoriaus ypatybių ir spalvų atvaizdavimo, Prekių reali išvaizda ir spalva gali būti kitokie nei matomi nuotraukose.

4.5. Pirkėjas supranta ir sutinka, jog Prekės, kurios pagamintos iš medienos (pvz., faneros) yra unikalios ir gali turėti natūralių medienai būdingų įvairių formų ir dydžio dėmių (įskaitant, natūralių įbrėžimų, taškų ar kitų medienai natūraliai būdingų charakteristikų), patamsėjimų/pašviesėjimų, atsiradusių dėl medienos pjaustymo lazeriu, degintai medienai būdingą kvapą, o detalių šonai gali šiek tiek tepti, ypač, jeigu liečiama drėgnomis rankomis. Šios medienos Prekių savybės yra laikomos unikaliomis Prekių charakteristikomis, kurios netrukdo ir neturi jokios įtakos medienos Prekių naudojimui pagal paskirtį, todėl negali būti vertinamos kaip kokybės reikalavimų neatitinkančios Prekės ar (ir) Prekės turinčios defektų ar brokų.

  1. Prekių grąžinimas

5.1. Prekėms yra taikoma įstatyminė 2 metų garantija.

5.2. Kokybiškos Prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų nuo jų gavimo dienos.

5.3. Jeigu yra grąžinama nekokybiška Prekė, Pirkėjas turi teisę reikalauti pakeisti nekokybišką Prekę į kokybišką.

5.4. Grąžinant Prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

5.4.1. Jeigu grąžinama kokybiška Prekė, ji turi būti nepažeistoje originalioje pakuotėje (dėžutė, kurioje buvo siunčiama Prekė nėra Prekės dalis) ir Pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos;

5.4.2. Jeigu grąžinama nekokybiška Prekė ir Pardavėjas sutinka, jog Prekė tikrai yra nekokybiška, grąžinimo išlaidas padengia Pardavėjas.

5.4.3. Jeigu grąžinama kokybiška Prekė, Pirkėjas privalo apmokėti Prekės grąžinimo išlaidas.

6. Baigiamosios nuostatos

6.1. Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

6.2. Šioms Taisyklėms ir santykiams tarp Šalių šių Taisyklių atžvilgiu taikomos ir jos aiškinamos remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.
6.3. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
6.4. Šalys atleidžiamos nuo įsipareigojimų pagal šias Taisykles vykdymo, jei jų įvykdyti negalima dėl nenumatytų ir Šalių valios nepriklausančių aplinkybių (Force major).

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.