2014 m. lapkričio 6 d.

Projektuojamos erdvės: svetainė, virtuvė su valgomuoju, san.mazgai, miegamasis, vaikų kambarys.

Svetainė, virtuvė ir valgomoji zona – vienoje erdvėje. Virtuvė ir valgomasis turi šiek tiek klasikos elementų, o svetainė labiau moderni. Ąžuolinės specialiai projektuotos spintelės dera su balta spalva. Knygų lentynos projektuotos taip, kad dalinai pridengtų laiptinę. Virtuvėje ir už knygų lentynų pasikartoja tas pats elementas – horizontalios medinės lentos. Šalia knygų lentynų suprojektuota speciali vieta papildomoms sėdimoms vietoms, kurios dar funkcionuoja ir kaip spintelės. Šiame interjere puikiai tinka židinys – krosnelė.


I ir II a. vonios kambariai – ramūs savo spalvomis. Naudojami rudi tonai, mozaikinės plytelės derinamos su ramesnėmis. Abiejuose kambariuose netrūksta nišų.

IIa. vonios kambaryje suformuotas ilgas stalviršis per visą sieną. Po juo tilps ne tik būtiniausi reikmenys, tačiau ir skalbimo mašina. Langas tarsi pranyksta iki jo viršaus sieną dengiant veidrodžiu.

Užsakovai miegamajame pageidavo žemės spalvų su samanine, tad šis kambarys išsiskiria itin ramiu koloritu, klasikinėmis formomis, derinant su moderniais šviestuvais ir lova.

Užsakovai pageidavo, jog mergaitės kambarys nebūtų per daug vaikiškas ir be jokių animacinių herojų. Dabar jai 4 metukai., tad kai mergaitė paaugs, roletus, pagalves, bei sienas bus galima pakeisti pilka spalva ir kambarys virs labai gražiu paauglės kambariu.  Naudojami tokie patys, tik kitos spalvos, tapetai kaip ir miegamajame, kurie tiks bet kuriame amžiuje.