2014 m. gegužės 8 d.

Butas tikrai nemažas, visas procesas vyko internetu, kadangi užsakovas gyvena Kaune. Mano užduotis buvo padaryti visus reikalingus brėžinius – nuo baldų, apšvietimo ir elektros planų iki drabužių spintų skyrių išdėstymo. Dėl svetainės ir virtuvės kilo daugiausiai keblumų, nes užsakovas norėjo, jog šios erdvės būtų ir atskirtos, ir tuo pačiu pusiau atviros, tad po įvairių siūlymų buvo prieita išvados, jog prie balkono atsiras papildoma siena, prie kurios ir valgomasis stalas tilps ir TV bus galima pakabinti. Taip pat buvo pageidavimas surasti vietą barui, jog būtų galima iš ten žiūrėti TV ir tokią vietą pavyko atrasti.

Jau pačioje pradžioje buvo aišku, kokia svetainėje bus sofa – tai užsakovo manymu patogiausia sofa, kokia gali būti! Viso buto koloritas – juoda, balta, ruda. Iš tikro užsakovas labai tiksliai žinojo, ko nori su smulkiausiomis detalėmis, kas labai padėjo be jokių plavinėjimų iškart siūlyti tai, kas atitiktų  jo lūkesčius. Užsakovas siųsdavo man nuotraukas iš įvairių parduotuvių, aš arba duodavau palaiminimą, arba ne ir taip buvo išrinktos kai kurios apdailos medžiagos, šviestuvai ir pan.

Vyko labai daug diskusijų dėl kai kurių baldų spalvos ( kad ir tos pačios sofos), tad vizualizacijose gali skirtis tų pačių baldų spalvos. Kadangi užsakovas norėjo pamatyti įvairių variantų, o nusprendus pasilikti prie kitos spalvos, keisti vizualizacijos nereikdavo, nes užsakovas puikiai viską įsivaizdavo, tad gali būti šiokių tokių neatitikimų. Virtuvėje virš stalviršio galų gale buvo nuspręsta dėti ne stiklą, o plyteles, plytų sienai buvo parinktos kitokios plytos nei vizualizacijoje, o miegamajame vietoje dekoratyvinių plytų buvo pasirinktas pigesnis sprendimas – su plytomis atidėtas, kai bus tam pinigėlių. Na bet užsakovui to būtinai pamatyti nereikėjo, sakė, jog puikiai gali viską įsivaizduoti, tad keliu čia negalutines vizualizacijas.