2013 m. sausio 11 d.

The Pit House – UID architektų darbas, iš kurio labai aiškiai matosi, jog lokacija – Japonija. Namukas stovi ant kalnų terasos, o jame gyvena vedusi pora ir jų vaikai.  Buvo siekiama, jog sklypo aplinka ir namo architektūra egzistuotų lyg vienas kūnas.

Visa architektūra ir interjeras suprojektuoti taip, kad tarsi atkartojama terasos forma - viskas labai organiška ir siejasi su aplinka. Pagrindinis principas yra ne atskirti interjerą sienomis nuo išorės, bet interjerą padaryti taip, lyg jis būtų susitapatinęs su išore savo medžiagomis ir formomis .

designboom.comPit house interjeras nuo - iki

designboom.comjaponiškas minimalizmas

Plačiai naudojamas betonas visuose 6 tipų grindų lygiuose, o per namo vidurį suformuota centrinė šerdis. Subtilios kedro medienos kolonos paremia atrodytų  lengvai plaukiojančias „dėžes“ ir taip sukuriamos įvairios vieno kambario erdvės.

designboom.comjaponiškas stilius

Nuo pat pirmo aukšto iki pat stogo driekiasi cilindro formos erdvė, kurioje suprojektuotas vonios kambarys bei sandėliukas.

designboom.comUID architects

designboom.comPit house interjeras nuo - iki

Labai įdomus sprendimas visą pirmą aukštą paremti tarsi pagaliukais (žinoma ištisai eina stiklinė siena). Taip paliekamas ryšys tarp vidaus ir lauko ir atrodo lyg grindys kabotų ore. Net pasimeti, nes nebesupranti ar esi lauke, ar viduje. Šiame aukšte suprojektuoti miegamieji kambariai.

designboom.comPit house interjeras nuo - iki

designboom.comPit house interjeras nuo - iki

designboom.comMinimalizmas

designboom.comPit house interjeras nuo - iki

Komentarai

Autorius

Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai