2014 m. sausio 21 d.

Medžiai interjere gali atsirasti atsitiktinai - kai namas statomas kažkokioje vietoje, kur gaila naikinti medį (tuomet medis yra gyvas, tereikia jį prižiūrėti ir džiaugtis tokia puošmena) arba medžiai gali būti dirbtiniai. Čia galimybės neribotos, svarbiausiai kuo tikroviškiau (arba specialiai pabrėžiant dirbtinumą) išgauti medžio tekstūrą ir formas.

Dažnai toks sprendimas naudojamas visuomeniniuose interjeruose, didelėse, aukštose erdvėse. Ypač žavi pirmasis pavyzdys, kur nuėję į nuorodą pamatysite tiesiog visą tvirtovę, kurioje karauliauja medžio formos ir jo simboliai. Žavi prendimas ant šakų sukabinti šviestuvus, kurie atrodo lyg dar mažesnės šakelės... nieko panašaus nemačiau ir manau tai vienas geriausių sukurtų visuomeninių interjerų.

Medžiai interjere (konkrečiau, medžio kamienai) gali būti naudojami ir kaip suoliukas, ir kaip kėdė ar stalas, tačiau čia bus atskira tema. Šiam kartui noriu parodyti sprendimų, kuriuose medžio kamienai yra per visą lubų aukštį. Įneškite šiek tiek gamtos į savo erdvę!

yatzer.comjuodas medis

yatzer.comdirbtinis medis

decoracion.facilisimo.comoriginalios idėjos

yatzer.comMirror Treehotel interior tree

mindendesign.blog.humedzžo kamieno panaudojimas interjere

bo-bedre.nomedžio kamienai

design-fjord.tumblr.comaukštos erdvės

designboom.commedžiai, augantys iš stalų

design-milk.commedis interjere

voyageindesign.comindoor trees

voyageindesign.comsusipynę medžiai

archdaily.comgarden tree house

indulgy.compertvaros

Komentarai

Autorius

Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai